MemurEs.com

İnternet ve yazılım sektöründe birçok başarılı projelere imza atan BATISOFT ,2012 yılı temmuz ayında bir ilke imza atarak kamu çalışanlarına yönelik olan ilk ve tek evlilik sitesini hayata geçirmiştir.1 yıldan fazla süren kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan memures.com un öncelikli misyonu güvenilir bir platform yaratarak kişilerin hem duygusal hemde mantık yönünden kendileriyle aynı ortak özelliklere sahip kişilerle ciddi bir ilişki yönünde adım atmalarını sağlamaktır.
Siteye Git →

10logo.com

İlktir Logo tasarım konusunda ilk hizmet veren web sitedir. Müşteri taleplerini ve ödeme kontrollerini online olarak gerçekleştiren ve sunumlarını internet üzerinden yapan ve ilk logo tasarım sitesi 10logo.com'dur. En Çok Referansa Sahip Tasarım Ofisidir Yüzlerce teslim edilmiş ve tescil edilmiş logonun tasarımcısıdır ve tüm tasarım şirketleri içinde en çok referansa sahip tasarım sitedir.
Siteye Git →

AVM Yönetim Programı

Alışveriş merkezlerine yönelik, kira ödeme sistemli, metrekare bazlı kira, ortak alan ve diğer giderlere ilişkin hesaplamaların otomatik olarak yapılabildiği, mal sahibi ve kiracıya ait tüm ödemeye esas verilerin tutulduğu ve görülebildiği modüldür.
Hali hazırda bir çok alışveriş merkezinde kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Tüm Projeler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.